KIRMA ELEME YIKAMA TESİSLERİ    <>    Crushing Screening  Washing  Plants

      OBEN MAKİNA olarak Kırma Eleme ve Yıkama tesislerinde kullanılan kırıcı sistemlerinin üretimini bakımını ve montajını yapmaktayız.   Piyasada kullanılan bütün kırıcı modelleri tarafımızca imal edilmekte ve hertürlü yedek parçası bulunmaktadır.

Üretimini ve bakımını yaptığımız kırıcı modelleri; Çeneli Kırıcılar ( Jaw Crushers ), Primer Darbeli Kırıcılar-PDK (Primary İmpact Crushers), Sekonder Darbeli Kırıcılar-SDK (Secondary İmpact Crushers), Dik Milli Kırıcılar (Vertical Shaft İmpact Crushers), Tersiyer Kırıcılar (Tertiary Crushers), Silindir Kırıcılar (Roll Crushers), Çekiçli Kırıcılar (Hammer Mill), Tırnaklı Silindir Kırıcılar (Toothed Roll Crushers), Halkalı Kırıcılar (Ring Granulator), Kil Kırıcı (Clay Crushers). Tesisinize göre kırıcılar ,en uygun model ve boyutlar seçilerek projelendirilmektedir.

 OBEN MAKİNA olarak Kırma Eleme ve Yıkama tesislerinde kullanılan bütün ekipmanların imalatlarını yapmaktayız. Tesisi kuracağınız arazinin yapısına göre özel olarak projelendirilerek en uygun maliyetli sistemler kurulmaktadır.  Piyasada kullanılan bütün ekipman modelleri  tarafımızca imal edilmekte ve hertürlü yedek parçası bulunmaktadır.

Üretimini yaptığımız sistemler: ELEKLER; Titreşimli Elekler (2-3-4 katlı) (Vibrating Screens), Izgaralı Elekler (Grizzly Screens), Susuzlandırma Elekleri (Dewatering Screens). BESLEYİCİLER; Vibro Besleyiciler (Vibro Feeder), Titreşimli Besleyici (Vibrating Feeder). YIKAYICILAR; Helezon Yıkayıcılar (Screw Classifier), Kovalı Yıkayıcılar (Sand Classifier), Tambur Yıkayıcılar (Drum Washer). Konveyör Bantlar 0-250m (Belt Konveyör 0-250m)

TESİS FOTOĞRAFLARI    <>   Crusher and screening plant photo